European Pro Wrestling Federation

E-Fed o wrestlingu

Ogłoszenie

Dobra kur** nie owijam was w bawełnę. Zero reklamowania forum, na portalach jak wrestlefans itp. bo zabraniam wam i mnie nie obchodzi co powiedzą inni admini, ale opinie można wyrażać. Można jedynie reklamować kolegą poprzez komunikatory jak gg itp. Zero spamowania na naszym forum, bo nie chcę żebyście niszczyli naszą wspólną pracę. Macie nie reklamować konkurencyjnych for. Wiem, że podobnie głosi regulamin, ale 2 zdanie się zmienia, bo zazwwyczaj was proszono o reklamowanie na wrestlefans itp. forum, ale ja wam tego zabraniam, bo tego skutki mogą być złe. Tyle co mam do powiedzenia. Pozdrawiam. Dyniosław.

#1 2011-09-03 14:27:12

Igorekt95

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-03
Posty: 3
Punktów :   

Randy Orton

Wrestler: Randy Orton

Numer GG: 24786815

Jak masz zamiar pisać na BS: To zależy jak będą inni pisać

Dlaczego ten Wrestler: Jest on moim idolem odkąd zacząłem oglądać WWE

Face/Tweener/Heel: Heel

Gimmick: Randy chce za wszelką cenę zdobyć tytuł mistrze. Nie obchodzi go w jak sposób to zrobi, liczy się tylko osiągnięcie wyznaczonego celu. Nie jest za bardzo zgrany z fanami, ani z żadnym z zawodników federacji EPWF, ale nie powiedział, że będzie działał tylko solo. Liczy sobie szczerość i lojalność, a nienawidzi tak zwanych "dzieci szczęścia". Mimo tego, iż jest heel'em często stara się grać fair, ale tylko w ringu.

Theme:
The Voices
Finisher/y: RKO, Punt Kick

Offline

 

#2 2011-09-03 14:28:02

Maiden

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 9
Punktów :   

Re: Randy Orton

Akcept ^^

Offline

 

#3 2011-09-03 14:28:27

Wiater

Administrator

Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 9
Punktów :   

Re: Randy Orton

Ok akcept

Offline

 
By: Wiater, Dynioslaw & Maiden 2011

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mikiots.pun.pl www.americangirls.pun.pl www.gry-all.pun.pl www.nivisniepokonani.pun.pl www.tmbadboys.pun.pl